Projakościowe nastawienie w zarządzaniu

Ekonomia, Zarządzanie
39.00 zł
  • 4 lekcji
  • 1 testów
0 kursant

Dbanie o należyty poziom jakości jest niezwykle ważne dla wszelkiego typu przedsiębiorstw. Do dziś jednakże wiele przemysłów nie uświadamia sobie istoty działań zmierzających do jej zapewnienia, a mianowicie tego, że skuteczna poprawa jakości to nie zadania przypisane tylko i wyłącznie do działu jakości, ale sposób na życie wymagający zaangażowania w szkolenie i doskonalenie zawodowe wszystkich pracowników na wszystkich szczeblach organizacji.

Już w ubiegłym wieku Fukuda wykazał, że liczba wniosków usprawniających jakość, przedstawionych przez pracowników jest kluczem do sukcesu osiągnięcia wysokiej efektywności. Efektywność warunkowana jest również zadowoleniem z pracy, gdyż tylko usatysfakcjonowani pracownicy są w stanie tworzyć satysfakcję klientów. Zadowolenie pracowników na co  zwrócił uwagę Kondo, jest również podstawowym aspektem ich motywacji. Jest ono fundamentem podejmowania wszystkich działań na rzecz podnoszenia jakości. Według H. Ch. Pfohla wydajność pracowników jest funkcją zdolności produkcyjnej i gotowości do pracy. Ważnym elementem gotowości do pracy jest psychologiczna gotowość do niej, wynikająca z zadowolenia z pracy.

Szkolenie nawiązuje z jednej strony do podstaw związanych z nauką zarządzania, a mianowicie systematyki pojęć leżących u podstaw dobrze funkcjonujących organizacji takich jak: sprawność, skuteczność, korzystność, efektywność czy ekonomiczność. Z drugiej strony stara się ukazać jak wymienione aspekty dobrego gospodarowania uzyskać w rzeczywistej złożoność funkcjonowania organizacji przemysłowych dzięki zwróceniu uwagi na spojrzenie szkoły systemowej.

 

Słowa kluczowe:
e-learning, e-szkolenie, szkolenie zarządzanie jakością, zarządzanie jakością szkolenie, szkolenie z zarządzania jakością, szkolenie z zarządzania jakością przez internet szkolenie online zarządzanie jakością, szkolenie przez internet zarządzanie jakością, efektywność, zarządzanie, jakość, szkolenie zarządzanie jakością online, szkolenie zarządzanie jakością przez internet, szkolenie jakość online, szkolenie efektywność online, szkolenie zarządzanie online, szkolenie online jakość, szkolenie online efektywność, szkolenie online zarządzanie, szkolenie jakość przez internet, szkolenie efektywność przez internet, szkolenie zarządzanie przez internet, szkolenie przez internet efektywność, szkolenie online przez internet, szkolenie online Projakościowe nastawienie w zarządzaniu, szkolenie przez internet Projakościowe nastawienie w zarządzaniu, szkolenie Projakościowe nastawienie w zarządzaniu online, szkolenie Projakościowe nastawienie w zarządzaniu przez internet
[szacunkowa objętość: około 58 800 znaków ze spacjami]

0,00 average based on 0 ratings

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
39.00 zł