Rachunek kosztów dla niefinansistów

Rachunek kosztów dla niefinansistów

39.00 

Opis

Szkolenie powstało z potrzeby przybliżenia zagadnień związanych z rachunkowością dla niefinansistów. W ramach jego planu odpowiemy na pytania:

  1. Wprowadzenie – czym jest rachunkowość jako system pozyskiwania informacji?
  2. Po co rachunkowość?
  3. Co to rachunek kosztów?
  4. Rachunek kosztów a rachunkowość (co to rachunkowość i jak się ma do rachunku kosztów – jako sposób pozyskiwania/zbierania informacji) rachunkowość finansowa i zarządcza. Przedmiot, zadania, funkcje i podstawy prawne rachunkowości.
  5. Po co robić (rachunek systematyczny i problemowo- decyzyjny – kiedy jaki)?
  6. Jak robić (modele rachunku kosztów)?
  7. Jak pozyskiwać dane: ewidencja – podstawy techniczne i księgowe, koszty rzeczywiste i ewidencyjne?
  8. Jak liczyć koszty produkcji?
Słowa kluczowe:
szkolenie rachunek kosztów, rachunek kosztów szkolenie, szkolenie z rachunku kosztów, szkolenie z rachunku kosztów przez internet szkolenie online rachunek kosztów, szkolenie przez internet rachunek kosztów, efektywność, zarządzanie, szkolenie rachunek kosztów online, szkolenie rachunek kosztów przez internet, szkolenie efektywność online, szkolenie zarządzanie online, szkolenie online efektywność, szkolenie online zarządzanie, szkolenie efektywność przez internet, szkolenie zarządzanie przez internet, szkolenie przez internet efektywność, szkolenie online przez internet, szkolenie online rachunek kosztów dla niefinansistów, szkolenie przez internet rachunek kosztów dla niefinansistów, szkolenie rachunek kosztów dla niefinansistów online, szkolenie rachunek kosztów dla niefinansistów przez internet
[Szacunkowa objętość około 85 000 znaków ze spacjami]